Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва / права / тунель - це модель з серії Zuzia від виробника камінних топок Kratki. Ця топка має вогнетривке скло на всіх стінках та на дверці. Це робить топку 100 % оглядовою. Її можна розміщувати по центру приміщення.
Основні характеристики камінної топки Kratki ZUZIA 16 ліва / права / тунель включають:
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 чорирьохстороння не тільки дозволяє ефективно обігріти помешкання, але і стане центральною окрасою інтер'єру та збиратиме біля себе всю родину та друзів.
| Стиль | класичний |
| Розміщення | вбудована |
| Особливості | з шибером, тривале горіння |
| Форма | тристороння, двостороння, тунельна |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Теплова потужність | 76% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 100,18 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,5% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 80,6 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 355,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 7.5 - 21.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 184 кг |
| Ширина | 67,6 см |
| Глибина | 44,5 см |
| Висота | 81 см |