Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ZUZIA ECO 12 DECO (12,0 кВт) - це ефективна топка з просторою камерою згорання від відомого польського виробника камінного обладнання Kratki. Особливістю даної моделі є система допалювання димових газів, яка разом з іншими новітніми камінними технологіями показує прекрасні результати спалювання палива. Саме тому ця топка на 100% відповідає суворим вимогам Екопроєкту.
Особливості камінної топки Kratki ZUZIA ECO 12 DECO також включають:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Особливості |
Подвійне допалювання; З шибером; Тривале горіння
|
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 81% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 106,71 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,09% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Так |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 16,0 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 240,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 6,0-15,5 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 150 кг |
| Ширина | 65,2 см |
| Глибина | 44,8 см |
| Висота | 83,3см |