Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва BS гільйотина (16,0 кВт) - це модель серії Zuzia від польського виробника камінног та пічного обладнання Kratki, яка має ліворуч розташовану вогнетривку кутову скляну дверку, що відкривається вверх завдяки системі відкривання дверця "Гільйотина".
Основні характеристики камінної топки Kratki ZUZIA 16 ліва BS включають:
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва BS гільйотина забезпечує не тільки ефективне опалення, але і створює ідеальну затишну атмосферу в вашій домівці та стане центральним елементом вашого інтер'єру.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Теплова потужність | 76% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 100,18 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,5% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 80,6 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 355,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 7.5 - 21.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 243 кг |
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 58,6 см |
| Висота | 119,5 см |