Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 права BS DECO є одним з продуктів компанії Kratki, яка спеціалізується на виробництві камінних топок і печей. Основні характеристики цієї моделі такі:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Теплова потужність | 76% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 100,18 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,5% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 80,6 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 355,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 7.5 - 21.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вправо |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 182 кг |
| Ширина | 73,7 см |
| Глибина | 49,1 см |
| Висота | 97,3 см |