Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва - це модель з серії Zuzia від виробника Kratki. Ця топка має ліворуч розташоване вогнетривке скло і призначена для створення затишку і опалення вашого помешкання.
Основні характеристики камінної топки Kratki ZUZIA 16 права включають:
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва не тільки надає ефективне опалення, але і створює затишну атмосферу в вашому приміщенні. Її стильний дизайн із ліворуч розташованим додатковим вогнетривким склом додає естетики та може стати центральним об'єктом інтер'єру.
| Стиль | класичний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Теплова потужність | 76% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 100,18 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,5% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 80,6 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 355,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 7.5 - 21.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 160 кг |
| Ширина | 66,5 см |
| Глибина | 48,5 см |
| Висота | 81 см |