Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 DECO з теплою потужністю 16,0 кВт - це декоративна версія моделі Zuzia від виробника Kratki. Ця топка має стильний зовнішній вигляд, що додає особливого шарму та естетики вашому інтер'єру.
Основні характеристики камінної топки Kratki ZUZIA 16 DECO включають:
Завдяки комбінації високої теплової потужності та стильного дизайну, Kratki ZUZIA 16 DECO може стати центральним елементом вашого інтер'єру, додаючи затишку та атмосферності до вашого всього будинку.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Теплова потужність | 76% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 100,18 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,5% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 80,6 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 355,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 7.5 - 21.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 140 кг |
| Ширина | 65,2 см |
| Глибина | 43,5 см |
| Висота | 81см |