Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki MAJA 12 права BS гільйотина - це популярна кутова модель камінних топок від польського виробника Kratki. Вона має потужність 12 кВт і оснащена спеціальним механізмом гільйотини, який дозволяє відкривати дверцята вгору. Це дозволяє досягти оптимального спалювання дров і забезпечує максимальну ефективність опалення.
Камінна топка Kratki MAJA 12 гільйотина також має велике кутове вогнетривке скло, що дозволяє насолоджуватися красою вогню.
Високий коефіцієнт ефективності, що дозволяє знизити витрати на опалення. Крім того, вона має стильний дизайн, який доповнить інтер'єр будь-якої кімнати.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 80% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 105,4 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,1% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 25 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 238℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 3-12 кВт |
| Відкривання дверей | вверх (гільйотина) |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Вага | 199 кг |
| Ширина | 78,65 см |
| Глибина | 50,3 см |
| Висота | 114,7 см |

