Ваш кошик порожній!
Kratki MAJA 15 Вежа є однією з сучасних моделей камінних топок, вироблених компанією Kratki. Ця топка має потужність 15,0 кВт.
Основні характеристики Kratki MAJA 15 Вежа:
Потужність: 15,0 кВт - це означає, що топка може нагрівати приміщення об'ємом до 150 кубічних метрів.
Дизайн: Вежа - це назва моделі, що вказує на її зовнішній вигляд. Будівництво топки включає в себе закритий вогнищевий простір, можливість регулювання подачі повітря для забезпечення ефективного горіння.
Ефективність: Kratki MAJA 15 Вежа виробляє високий рівень тепла і має ефективну систему спалювання. Це дозволяє зменшити споживання палива і забезпечити ефективний розподіл тепла по приміщенню.
Матеріали: Топка виготовлена з якісних матеріалів, таких як сталь та чавун.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Теплова потужність | 71% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 93,7 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,56% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 55,8 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 227℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 7.0 - 19.5 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 169 кг |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 38,4 см |
| Висота | 111,8 см |