Ваш кошик порожній!
Kratki MAJA 12 ліва (12,0 кВт) - це камінна топка, виготовлена компанією Kratki для опалення приміщень. Вона має потужність 12,0 кВт, що означає, що вона може видавати до 12,0 кіловат теплової енергії та обігріти приміщення, площею в 120 кв.м..
Ця камінна топка має ліворучну конструкцію, що означає, що на корпусі зліва є ще одне вогнетривке скло.
Дана модель має досить велику потужність, тому вона може підігріти значну площу, особливо в просторих кімнатах або в будинках зі значною площею. Також важливо, що для встановлення камінної топки потрібно мати відповідну систему димоходів та вентиляції, тому перед придбанням звертайтеся до фахівців з питань установки камінної топки.
| Стиль | класичний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 80% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 105,4 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,1% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 25 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 238℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 0,3-12 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 128 кг |
| Ширина | 60,9 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 70,1 см |


