Ваш кошик порожній!
Kratki MAJA 12 DECO - це камінна топка, яка виробляється компанією Kratki. Вона має потужність 12,0 кВт, що означає, що вона здатна випустити до 12 кіловат тепла. Ця модель призначена для використання в камінних системах і може бути обшита вогнетривкими матеріалами або каменем.
Kratki MAJA 12 DECO має декоративний зовнішній вигляд скла дверки, що робить його естетично привабливим. Ця модель виготовляється з високоякісного чавуну, що забезпечує тривалий термін служби та ефективну передачу тепла.
| Стиль | класичний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 80% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 105,4 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,1% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 25 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 238℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 0,3-12 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 109 кг |
| Ширина | 59,7 см |
| Глибина | 35,3см |
| Висота | 70,1 см |


