Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki MAJA 12 права BS DECO (12,0 кВт) - це модель камінної топки від компанії Kratki, яка має потужність 12,0 кВт. Вона розташовується праворуч і має додатковий декоративний елемент- рамку на склі.
Ця камінна топка призначена для встановлення в кутовий портал або спорудження під неї спеціального камінного облицювання з вогнетривких матеріалів. Використовується для опалення приміщень. Вона оснащена системою закритого горіння, яка дозволяє забезпечити ефективне спалювання дров, а кутове скло забезпечить фантастичний вигляд живого вогню з будь-якого місця в кімнаті.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 80% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 105,4 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,1% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 25 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 238℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 0,3-12 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вправо |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 139 кг |
| Ширина | 68,3 см |
| Глибина | 40,8 см |
| Висота | 82,7 см |




