Ваш кошик порожній!
Kratki MAJA 12 ліва BS - це камінна топка потужністю 12 кВт від польського виробника Kratki. Ця топка призначена для установки в камінну кладку або в теплоізоляційний бетонний блок.
Kratki MAJA 12 ліва BS має високу ефективність. Топка виготовлена з високоякісної сталі з використанням технології лазерного різання, що гарантує високу якість та довговічність.
Ця камінна топка також оснащена системою чистки скла, що дозволяє підтримувати скло чистим та забезпечує кращий огляд палаючих дров.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 80% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 105,4 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,1% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 25 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 238℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 0,3-12 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 138 кг |
| Ширина | 67,5 см |
| Глибина | 40,75 см |
| Висота | 82,7 см |


