Kratki ARKE 80 - це камінна топка високої потужності, призначена для опалення приміщень площею до 180 квадратних метрів. Її потужність становить 12,0 кВт, що дозволяє швидко і ефективно обігрівати великі приміщення.
Топка має велику скляну дверцятку, яка забезпечує прекрасний огляд полум'я, що робить її не тільки ефективним джерелом тепла, але і привабливим елементом декору будь-якого інтер'єру. Корпус виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує довговічність і стійкість до високих температур.
Крім того, Kratki ARKE 80 оснащена системою чистки скла, яка дозволяє забезпечити якість палення та зменшити кількість викидів диму. Це забезпечує максимальну ефективність опалення і зменшення забруднення навколишнього середовища.
Також топка має можливість зберігання тепла, завдяки вбудованому шамоту. Це дозволяє продовжити час випромінювання тепла після згасання полум'я.
Kratki ARKE 80 - це високоефективна камінна топка зі стильним дизайном, яка забезпечує ефективне та комфортне опалення великих приміщень.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | касета |
| Мателіал топки | сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 75% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 98,88 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,1% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Так |
| Емісія CO (пилу) | 15 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 320,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 6.0 - 16.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Так, шамот |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 132 кг |
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 47,05 см |
| Висота | 61,8 см |