Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ANTEK PW 8 гільйотина - це компактна трапецієвидна модель камінної топки з водяною сорочкою від польського виробника камінного обладнання Kratki. Ця модель має потужність 10 кВт і призначена для опалення невеликих приміщень.
Особливості:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | З одним фасадом |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Теплова потужність | 72% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 94,96 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,69% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 116 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 240,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 4.0 - 10,0 кВт |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 7 кВт |
| Ємність води (л) | 17 л |
| Змійовик | так |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2,0 |
| Відкривання дверей | вверх (гільйотина), бічне (вліво) |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 180 |
| Вага | 176 кг |
| Ширина | 76,3 см |
| Глибина | 42,3 см |
| Висота | 112 см |