Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ANTEK 10 DECO є моделлю камінної топки від польського виробника Kratki. Ця топка має потужність 10 кВт і призначена для опалення невеликих приміщень.
Kratki ANTEK 10 DECO має естетичний дизайн, який дозволяє легко вписатися в будь-який інтер'єр. Вона має скляні дверцята з декоративною рамкою, що дозволяє насолоджуватися поглядом на вогонь і створити атмосферу затишку та комфорту в будинку.
Отже, Kratki ANTEK 10 DECO - це відмінний вибір для тих, хто шукає якісну та естетичну камінну топку для опалення свого будинку.
| Стиль | Сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | З одним фасадом |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Теплова потужність | 62% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 81,91 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,61% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 99,7 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 352,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 6.0 - 13.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 180 |
| Вага | 85 кг |
| Ширина | 59,7 см |
| Глибина | 35,5 см |
| Висота | 62,2 см |

-270x270.jpg)