Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki ANTEK 10 - це компактна модель камінної топки від польського виробника Kratki. Ця топка має потужність 10 кВт і призначена для опалення невеликих приміщень.
Kratki ANTEK 10 виготовлена з якісних матеріалів. Вона має високу термічну ефективність, що дозволяє економити паливо та забезпечує швидке нагрівання приміщення. Топка має компактні розміри і легко встановлюється в будь-якому приміщенні.
Як і всі камінних топок, Kratki ANTEK 10 потребує підключення до димоходу. Крім того, вона має високий рівень ефективності та сприяє економії палива, що дозволяє знизити витрати на опалення.
| Стиль | Класичний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | З одним фасадом |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Теплова потужність | 62% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 81,91 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,61% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 99,7 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 352,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 6.0 - 13.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 180 |
| Вага | 91 кг |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 33,4 см |
| Висота | 62,2 см |



