Камінна топка Kratki AMELIA 25 DG - це модель камінної топки з серії AMELIA від польського виробника Kratki. Ця топка має потужність 21 кВт та ефективність, що дозволяє економити паливо та знижувати витрати на опалення.
Основною особливістю Kratki AMELIA 25 DG є наявність великої двосторонньої скляної двері, яка дозволяє насолоджуватися пластинами пламенів з двох боків. Топка має спеціальний механізм гільйотини, який дозволяє регулювати тягу та забезпечувати оптимальне спалювання дров.
Камінна топка Kratki AMELIA 25 DG може бути з'єднана з системою центрального опалення та підключена до вентиляційної системи будинку. Вона має сучасний дизайн та може стати головним елементом інтер'єру будь-якої кімнати. Вона доступна в різних кольорах та може бути обладнана додатковими аксесуарами, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для конкретного інтер'єру та створити бажану атмосферу в приміщенні.
| Стиль | класичний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 21 кВт |
| Теплова потужність | 75% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 98,88 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,22% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 80,6 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 390,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 11.5 - 29.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 181 кг |
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 44,35 см |
| Висота | 90,2 см |