Ваш кошик порожній!
Топка виготовлена і вилита з високоякісного чавуну. Компактні розміри і стильний зовнішній дизайн прекрасно доповнять будь-який інтер'єр, і зроблять його унікальним. Жароміцне скло, яке вмонтовано в дверцятах, витримує температурний режим до +750 С.
Доповнення:
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 12 кВт |
| Діапазон нагріву: | 120 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 77 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,14 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 53 см |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 747 х 694 х 465,5 |
| Вага: | 128 кг |
Купити камінну топку Invicta 700 Compact можна онлайн в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється в кожне місто України зручною для Вас транспортною компанією.