Ваш кошик порожній!
Виготовлена з якісного чавуну, і підійде для опалення будинку площею до 120 кв.м. Матеріал виготовлення здатний довгий час роздавати накопичене тепло. Має пряме вогнетривкі скло з системою самоочищення від налипання кіптяви і сажі.
Дверцята відкривається в ліву сторону. Шиберна заслінка дозволяє регулювати швидкість згоряння палива.
Доповнення:
Дана модель якнайкраще доповнить інтер'єр, і зробить його більш вишуканим.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 12 кВт |
| Діапазон нагріву: | 120 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 77 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,11 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 55 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 692 х 747 х 468,5 |
| Вага: | 133 кг |

Купити камінну топку Invicta Foyer 700 Grande Vision за кращою ціною можна в нашому інтернет-магазині з доставкою в кожне місто України.



