Ваш кошик порожній!
Виготовлена з чавуну, і підійде для опалення будинку, дачі а також котеджу. Матеріал виготовлення здатний довгий час роздавати накопичене тепло. Має пряме вогнетривке скло з системою самоочищення. Дверцята відкриваються в ліву сторону. Шибер дозволяє регулювати швидкість згоряння палива.
Обладнана ящиком для збору попелу і обмежувачем для захисту від випадання дров. Режим безперервної роботи дозволяє значно заощадити паливо. Подача повітря регулюється спеціальною заслінкою. Дана модель якнайкраще доповнить інтер'єр, і зробить його більш вишуканим.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 14-18 кВт |
| Діапазон нагріву: | 140-165 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 77 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,15 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 55 см |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 849 х 795 х 498 |
| Вага: | 163 кг |
Купити камінну топку Invicta 800 Grande Vision за кращою ціною можна в нашому інтернет-магазині з доставкою в кожне місто України.



