Ваш кошик порожній!
Камінний вкладиш Invicta 700 Selenic три скла. Виготовлена з чавуну, на французькому підприємстві. Відрізняється наявністю бічних стекол, які відкривають неймовірний вид на палаючий вогонь. На високому димозбірнику знаходяться ребра-жорсткості, для підвищення теплопродуктивності. Дверцята з вогнестійким склом, прямої форми і лівобічним відкриттям. Володіє хорошими показниками номінальної потужності і рівня ККД, тому легко обігріє приміщення в 140 кв.м.
Переваги:
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 14 кВт |
| Діапазон нагріву: | 140 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 72,4 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,10 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 50 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 692 х 690 х 455 |
| Вага: | 137 кг |
.jpg)
Купити камінний вкладиш Invicta 700 Selenic три скла за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


