Топка камінна тунель Invicta 800. Опалювальний прилад зроблений з якісного чавуну, з високим рівнем ККД і великою номінальною потужністю здатною обігріти приміщення до 150 кв. м. Відрізняється наявністю наскрізних стекол, які дозволяють встановити її в стіну і милуватися полум'ям з різних кімнат. Дверцята відкривається в лівосторонньому напрямку. Матеріал виготовлення дозволяє отримувати тепло навіть після припинення роботи, адже чавун має властивість накопичувати в собі теплову енергію і тривалий час її розподіляти.
Обладнана висувним ящиком в який збирається попіл (зольник). Є обмежувач для дров, що оберігає їх від випадкового випадання. Режим безперервної роботи дозволить значно заощадити паливо. Подача повітря - коригується. Склокераміка очищається потоками повітря (повітряна завіса) та зберігає гарний прозорий вигляд навіть під час роботи. Задня стінка з декоративним оригінальним малюнком.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 15 кВт |
| Діапазон нагріву: | 150 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 70 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,1 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 63 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 795 х 950 х 460 |
| Вага: | 164 кг |
Купити топку камінну тунель Invicta 800 за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


