Ваш кошик порожній!
Камінна топка Invicta Hearth 1100 гільйотина. Виготовлена в сучасному дизайні, на французькому заводі. Матеріал всієї конструкції - чавун, що забезпечить довгу і безперебійну роботу. Механізм підняття дверки - гільйотина. Широкі скляні дверцята дозволяють в повній мірі насолоджуватися видом вогню. Опалювальний прилад з високим димозбірником - для більшої тепловіддачі. Ребра жорсткості по корпусу дозволяють виробляти ще більше тепла.
Доповнення:
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вверх |
| Номінальна потужність: | 18 кВт |
| Діапазон нагріву: | 180 кв. м |
| Продуктивність | 2 |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 70 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,26 % |
| Діаметр димоходу: | 230 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 94 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 1100 х 1158 х 519,5 |
| Вага: | 265 кг |
Купити камінну топку Invicta Hearth 1100 гільйотина за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


