Камінна топка Invicta 800 Wide Vision гільйотина. Виготовляється за сучасними технологіями, з якісного чавунного лиття. Ширина фасаду даної моделі розширена до 80 см. Оснащена високим димозбірником з дефлектором значно підвищуючим рівень ККД. Дверцята відкривається за допомогою механізму гільйотина (контрвантаж).
Обладнана висувним ящиком в який збирається зола (зольник). Є обмежувач для деревини, що оберігає їх від випадкового випадання. Режим безперервної роботи дозволяє значно заощадити паливо. Подача первинного повітря регулюється вручну. Ребра жорсткості по корпусу роблять її більш міцною, і дозволяють отримати ще більше тепла.
Даний вид опалювального обладнання відмінно впишеться в кожен сучасний інтер'єр.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вверх |
| Номінальна потужність: | 14 кВт |
| Діапазон нагріву: | 140 кв. м |
| Продуктивність | 2,0 |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 70 % |
| Регулювання теплової потужності: | 9,5 - 21 кВт |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 61 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 795 х 1160 х 480 |
| Вага: | 202 кг |
Купити камінну топку Invicta 800 Wide Vision гільйотина за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


