Ваш кошик порожній!
Топка для каміна Invicta Grande Vision 900. Чавунний опалювальний прилад, який відповідає всім європейським стандартам якості. Фасадна частина скла розширена до 90 см, що дозволяє милуватися видом полум'я в повній мірі. Матеріал виготовлення гарантує довгий термін експлуатації. Скло в дверцятах - вогнетривке, що витримує навантаження до 750 °С.
Доповнення:
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 18 кВт |
| Діапазон нагріву: | 180 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 71,1 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,15 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 73 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 900 х 949 х 457 |
| Вага: | 176 кг |
Купити топку для каміна Invicta Hearth 900 за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


