Ваш кошик порожній!
Камінна топка Invicta Hearth 1100. Виготовлена в сучасному дізайні з широкими скляними дверцятами - 110 см. Матеріал всієї конструкції чавун, що дозволить працювати їй довгий час, без деформації, і отримувати приємне тепло навіть після закінчення роботи. Скло в дверцятах - вогнетривке, що витримує навантаження до 750 °С.
Доповнення:
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 18 кВт |
| Діапазон нагріву: | 180 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 70 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,15 % |
| Діаметр димоходу: | 230 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 50 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 1100 х 949 х 465 |
| Вага: | 215 кг |

Купити камінну топку Invicta Hearth 1100 за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


