Ваш кошик порожній!
Камінна топка Invicta Hearth 700 Air control. Опалювальний прилад европейском якості, з декоративним чорним обрамленням скла. Може працювати в режимі тривалого горіння, для економії дров.
Скло очищається потоком повітря, і зберігає свою прозорість. Вступник повітря - регулюється. Всередині знаходиться обмежувач для деревини. Виробник подбав про герметичність продукту. Дана модель відмінно обігріє площі в 90 кв. м. Її можна встановити і в будинку, і дачі або котеджі.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 9 кВт |
| Діапазон нагріву: | 90 кв. м |
| Викид пилюки: | 30 мг/Нм3 |
| Продуктивність | 0,6 |
| Подача повітря з вулиці Ø: | 100 мм |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 78 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,12 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 54 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 713 х 702 х 477 |
| Вага: | 178 кг |
Купити камінну топку Invicta Hearth 700 Air control за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


