Ваш кошик порожній!
Камінна топка Invicta 800 Grande Angle. Проводиться у Франції з висококласного чавуну, тому прекрасно розподіляє тепло, і здатна тривалий час після нагрівання його роздавати. Високі показники номінальної потужності здатні обігріти приміщення до 140 кв. м. Має високий димозбірник з ребрами жорсткості, для додаткової теплової.
Скло вогнестійке, прямої форми, з унікальною декоративною чорною смугою по периметру. Обладнана ящиком для золи і огорожею, що захищає від випадання дров.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 14 - 18 кВт |
| Діапазон нагріву: | 140 - 165 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 75 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,15 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 60 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 795 х 847,5 х 487 |
| Вага: | 162 кг |

Купити камінну топку Invicta 800 Grande Angle за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


