Ваш кошик порожній!
Камінна топка гільйотина Invicta Grande Vision REL 700. Виготовлена з чавуну, тому їй характерний тривалий термін служби. Відрізняється спеціальними дверцятами з системою - гільйотина, при якій, дверки піднімаються вгору. Володіє високим рівнем ККД і номінальною потужністю, тому легко обігріє приміщення до 140 кв.м.
Задня стінка в топці прикрашена декоративним малюнком. Система очищення вогнестійкого скла, збереже його естетичний вигляд і прозорість.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вверх |
| Номінальна потужність: | 14 кВт |
| Діапазон нагріву: | 130-140 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 70 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,26 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 55 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 700 х 1050 х 514,5 |
| Вага: | 162 кг |
Купити камінну топку гільйотину Invicta Heart 700 за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


