Ваш кошик порожній!
Камінний вкладиш Invicta 700. Опалювальний прилад для установки в будинку, на дачі або в заміському котеджі. Висока номінальна потужність дозволяє впорається з обігрівом великих площ. Рівень ККД при роботі досягає 75%. Система тривалого горіння - значно економить паливо (регулюється важелем).
Скло вогнетривке - прямої форми і очищається автоматично вторинним повітрям. Дверка відкривається вліво. У моделі передбачено шибер яким проводиться корекція сили тяги в димоході.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 12 кВт |
| Діапазон нагріву: | 120 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 75 % |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,13 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 55 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 692 х 664 х 484 |
| Вага: | 127 кг |

Купити камінний вкладиш Invicta 700 за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.

