Камінні топки BefHome

Камінні топки з Чехії - Bef Home

Підприємство Bef Home відомо тим, що ще з минулого століття робить каміни. Це великий виробник на території Чехії. 80% товару йде на експорт в інші країни. Завод працює на сучасному обладнанні, вдалося налагодити виробничий процес, який починається з роботи проектувальника і закінчується фінальним тестуванням якості виробленої продукції. Процес виробництва роботизований, ну і, звичайно ж, не обійшлося без великої кількості автоматизації процесів, що в результаті допомагає знизити брак серед виробленої продукції. Компанія гарантує якість вироблених виробів, а ці гарантії п'ятирічним терміном.

Переваги камінів Bef Home

Вигідна вартість в порівнянні з якістю продукції.

Виготовлення чавунних і сталевих топок.

У чавунних топках присутній продубльована задня стінка і подвійна подача повітря - ця технологія отримала назву вторинного допалювання.

У каміни поїдається повітря зовні при бажанні, а це попереджає випалювання кисню всередині приміщення.

Топки з гільйотиною обладнані тросом, для підйому дверей. завдяки такій технології, підйом дверей безшумний і простий.

Для герметичності в топках, які обладнані підйомними дверима, присутній доведення, яка додатково притискає двері при закритті. Існують і упори, які необхідні запобігання биття скла при відкриванні.

Вони розроблені таким чином, що можна вільно використовувати в режимі тривалого горіння, а товщина матеріалу коливається в межах від 8 і до 12 мм в залежності від моделі виробу.

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023