Камінні топки PLAMEN

Чавунні камінні топки Plamen (Хорватія) - якість, перевірена часом

Більше 80 років масштабний ливарний завод Plamen займається виготовленням побутових опалювальних приладів. Компанія спеціалізується на розробці тонкостінних чавунних виробів, печей, топок та комплектуючих для них. Виробництво налагоджувалося в Хорватії, але незабаром набуло популярності по всьому світу.

Головна особливість компанії в тому, що для виробництва вони використовують чавунне лиття. Завдяки цьому відбувається повноцінний контроль на всіх етапах виробництва. Процеси виготовлення мають сертифікати відповідності в міжнародній стандартній ливарній галузі.

Якісні камінні топки Plamen, виготовлені з чавуну, стануть чудовим елементом обігріву заміського будинку чи вашої дачі. Вони мають переваги у таких моментах:

  1. Для виробництва використовуються якісні матеріали.
  2. Пристрої мають найвищі показники номінальної потужності обігріву.
  3. Високий рівень ККД.
  4. Мають оснащення жаростійким склом, яке витримує температуру до 700°.
  5. Привабливий дизайн, що доповнить ваш інтер'єр.
  6. Для роботи використовується твердий вид палива.

Де придбати піч-камін Plamen за супер ціною в Україні?

Чавунні печі для дому на дровах Plamen за найкращими цінами можна купити в інтернет-магазині "Ваш Комин". У нас є найбільший вибір моделей, які призначені для опалення приватного будинку або дачі. Офіційна гарантія від виробника, наявність сертифікатів якості, відправка в день замовлення. А також повний продажний та післяпродажний супровід спеціалістом.

Ви не знаєте, який товар із представлених краще вибрати? Це не проблема, адже наші фахівці нададуть вам професійну консультацію та допоможуть визначитися з вибором.

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023