Правостороння потужна камінна топка BOKAR 855045 R black ceramatex – це сучасне рішення для обігріву та декору вашого будинку. Вона поєднує ефективність обігріву з естетично привабливим дизайном, який вдало вписується у будь-який інтер’єр.
Камінні топки кутової конструкції – це чудове рішення для приміщень невеликою площею. Завдяки особливостям конструкції, вони дозволяють суттєво заощадити місце в кімнаті. Топка конвекційного типу має високу теплову ефективність, що дозволяє швидко обігріти приміщення. Термостійке скло дає можливість насолоджуватися видом вогню та забезпечує безпеку використання. Камера горіння футерована високотемпературною керамікою, що забезпечує набагато швидше згорання палива.
Купити камінну топку BOKAR – це справді дуже вдалий вибір!
Надійна герметизація всіх вузлів за допомогою керамічних шнурів.
Високу ефективність
В дверцятах встановлене німецьке вогнетривке скло Schott Robax (4мм), яке витримує нашрів до 760°C
Систему самоочищення скла «чисте скло».
Футерована високотемпературною керамікою “Ceramatex” чорного кольору
Нижній підвід подачі холодного повітря ззовні.
Максимальне згоряння палива за рахунок подової конструкції.
Відсутність колосника дозволяє уникнути частого чищення та полегшує обслуговування камінної топки.
Енергоефективність А-класу.
Відповідає всім нормам Ecodesign.

Для виготовлення кутової топки 855045 R (права) black ceramatex компанія BOKAR використовує лише матеріали найвищої якості (в тому числі й на натуральній мінеральній основі), що здійснюють мінімальний вплив на екологію під час експлуатації каміну. Конструкція корпусу топки розробляється з урахуванням абсолютно всіх аспектів для безпечного її використання:
Саме максимальна повнота згоряння палива дозволяє отримати меншу кількість викидів, що, в свою чергу, зменшує вірогідність утворення чадного газу та мінімізує утворення сажі, а відтак — значно знижує ризик виникнення пожежі.
| Номінальна потужність | 17 kW |
| Ширина | 886 мм |
| Висота | 1140-1070 мм |
| Глибина | 504 мм |
| Вага | |
| ККД | 79,6% |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Форма скла | кутове |
| Розмір головного скла | 798x460x416 мм |
| Система "чисте скло" | так |
| Колір кераміки “Ceramatex” | чорний |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Підвід повітря ззовні | нижнє |
| Діаметр патрубка підведення повітря ззовні | 125 мм |
| Подвійний допал | так |
| Сумісність з рекуперацією | так |
| Відповідність нормам Ecoprojekt (Ecodesign) | так |
| Клас енергоефективності | А |
| Паливо | дрова |
| Максимальна довжина полін | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Гарантійний термін | 5 років |

Камінна кутова топка BOKAR 855045 R (права) black ceramatex (17 кВт ) стане оптимальним рішенням для опалення невеликого приватного або дачного будинку. Компактні габарити та сучасний індустріальний дизайн чудово підійдуть під будь-який інтер’єр сучасного будинку. Оформіть замовлення на камінну топку на сайті нашого магазину.