Камінні топки є чудовим варіантом стильного та практичного способу обігріти будинок. Елегантною та водночас високоефективною моделлю є BOKAR 7050 Black Ceramtex. Це більше ніж просто джерело тепла. Це стильний і функціональний елемент вашого дому, який створить неповторну атмосферу затишку та комфорту. Її універсальний дизайн та висока продуктивність роблять її ідеальним вибором для будь-якого інтер'єру, забезпечуючи вам тепло і затишок протягом всього року. Топка є легкою у використанні, тому відрегулювати температуру чи інтенсивність полум’я буде просто. Додатковим плюсом є те, що шкідливі викиди в повітря мінімізують завдяки екологічним якісним матеріалам. Ще більше про камінну топку вам зможуть розповісти менеджери нашого інтернет-магазину «Ваш комин». Звертайтесь!
Камінна топка BOKAR 7050 black ceramatex — це сучасна топка конвекційного типу. Корпус виконаний з високоякісної низьколегованої сталі європейського виробництва. Дверцята прямі, з вбудованим прямим склом. Відкриваються вбік, напрямок якого можна за потреби змінити. Сталева топка оснащена інноваційною системою розподілу тепла та вдосконаленою системою подачі повітря, яка додатково підтримує також функцію самоочищення скла в дверцятах. Камера горіння футерована високотемпературною керамікою “Ceramatex” власного виробництва компанії Bokar, що забезпечує ефективніше згоряння палива, підвищує температуру горіння, покращує термічну стабільність та убезпечує стінки топки від перегрівання.
Простота монтажу з можливістю регулювання висоти конструкції.
Надійна герметизація всіх вузлів за допомогою керамічних шнурів.
Високу ефективність - рівень ККД 80.6%.
В дверцятах встановлене німецьке вогнетривке скло Schott Robax (4мм), яке витримує нашрів до 760°C
Систему самоочищення скла «чисте скло».
Нижній підвід подачі холодного повітря ззовні.
Максимальне згоряння палива за рахунок подової конструкції.
Відсутність колосника дозволяє уникнути частого чищення та полегшує обслуговування камінної топки.
Енергоефективність А-класу.
Відповідає всім нормам Ecodesign.

Для виготовленні топки компанія BOKAR використовує лише матеріали найвищої якості (в тому числі й на натуральній мінеральній основі), що здійснюють мінімальний вплив на екологію під час експлуатації камінної топки. Конструкція корпусу топки розробляється з урахуванням абсолютно всіх аспектів для безпечного її використання: застосування бельгійської екологічної термостійкої фарби, керамічна футерівка та система допалу піролізних газів. Саме максимальна повнота згоряння палива дозволяє отримати меншу кількість викидів, що, в свою чергу, зменшує вірогідність утворення чадного газу та мінімізує утворення сажі, а відтак — значно знижує ризик виникнення пожежі.
| Номінальна потужність | 15.2 kW |
| Ширина | 775 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Глибина | 504 мм |
| Вага | 194 кг |
| ККД | 80,6% |
| Діаметр димоходу | 180 |
| Форма скла | пряме |
| Розмір головного скла | 660х460х4 мм |
| Система "чисте скло" | так |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Підвід повітря ззовні | нижнє |
| Діаметр патрубка підведення повітря ззовні | 125 мм |
| Подвійний допал | так |
| Сумісність з рекуперацією | так |
| Відповідність нормам Ecoprojekt (Ecodesign) | так |
| Клас енергоефективності | А |
| Паливо | дрова |
| Максимальна довжина полін | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Гарантійний термін | 5 років |

Камінна топка BOKAR 7050 стане оптимальним рішенням для опалення невеликого приватного або дачного будинку. Компактні габарити та сучасний індустріальний дизайн чудово підійдуть під будь-який інтер’єр сучасного будинку. Оформіть замовлення на камінну топку на сайті нашого магазину.