Камінні топки Kobok

Kobok - камінні і пічні топки


Словацький виробник опалювального обладнання на ринку вже більше 20 років. Завдяки використанню сучасних і високоякісних матеріалів, всі топки мають високу тепло-продуктивність і відмінну якість.
До головної особливості можна віднести широку фасадну частину скла від 32 см до 177 см. Опалювальне обладнання продумано до дрібниць, можна вибрати і повітряний камін, і водяний. Все залежить від площі обігріву.

Сталеві каміни Kobok


За допомогою таких топок Ви зможете створити в своєму будинку ефективне повітряне опалення. Вони стануть ідеальним варіантом як для невеликих дачних будиночків, так і для будинків або котеджів з великою жилою площею.

Переваги камінних топок Kobok:

 1. регульоване по висоті положення за допомогою спеціальних ніжок;

 2. ефективна система "чисте скло". Повітря в спеціально відведених каналах попередньо нагрівається, потім подається на скло по периметру через спеціальні дифузори. Завдяки такому процесу всередині самої топки створюється повітряна завіса, яка не дає осідати частинкам кіптяви і сажі на склі, тим самим зберігаючи його чистим і прозорим.;

 3. можливість вручну регулювати весь процес горіння;

 4. первинне і вторинне повітряне/трирівневе спалювання;

 5. безпечне, чисте покриття всього корпусу еко-лаком;

 6. підключення подачі повітря з вулиці (зменшує використання кисню з приміщення);

 7. поглиблене фокусування - дозволить отримати насолоду від естетично красивого виду горіння полум'я.

 8. Топки відрізняються своїми великими розмірами. Ширина скла може доходити до 177 см, і це виглядає просто неймовірно. Великі камінні топки дозволять встановлювати такі моделі навіть посередині приміщення, і насолоджуватись дивовижним виглядом вогню.

Різноманітність форми скла:

Кобок пропонує на вибір топки з панорамними, призматичними та кутовими склами. Таке рішення відкриває цікавий кут огляду за грою полум'я.

1. Kobok панорама.                        2. Kobok призма.                                  3. Kobok кутове.

Перед фарбуванням всі прилади KOBOK піддаються піскоструйній обробці. Senotherm® UHT HYDRO використовується для лакування.
WEILBURGER. Німецька технологія Senotherm®
Високотемпературне покриття Senotherm® UHT HYDRO - це швидковисихаючий лак на водній основі, який досягає граничної високої поверхневої твердості вже при сушінні при кімнатній температурі. Це усуває можливість відчувати запах фарби коли прилад вперше використовується. Kobok піклується про захист здоров'я споживача.

Контроль згоряння поєднує в собі переваги всіх використовуваних в даний час повітрозабірних каналів в камеру згоряння і підтримує багатоступінчате згоряння в обсязі камери горіння.
Важіль управління зліва від діапазону управління відкриває повітря-забірну заслінку під решіткою - спалювання на колосникових гратах.
Спалювання сітки має велике значення при запуску холодного повітря - запуск процесу горіння, нагрівання вкладишу і камери згоряння.
(У камінних топок, які не починаються з цього простого принципу при відкритих дверях - існує небезпека забути про початок розпалювання і таким чином, не відповідає пожежній безпеці. Компанія Кобоко має гасло - Ваш безпечний вогонь).

Важіль управління праворуч керує багатоступеневим вторинним спалюванням, де компоненти повітря розділені на зони в камері згоряння, зона очищення скла, щоб уникнути конденсації по кутах.
Результатом є тривалий час горіння і дуже ефективне використання енергії дров.
Для зручного використання важіль управління встановлений в центрі.

Додаткові опції для камінних топок.
Кожна модель топки може бути обладнана аксесуарами, які підвищують рівень їх естетичного вигляду і практичного використання.

Зовнішній зольник (VOP). У базовій комплектації, ящик для попелу знаходиться під колосниковими гратами, всередині камери згоряння. При виборі даної опції зольник буде поміщений на фасадній частині топки.

Так виглядає стандартний зольний ящик.

Висота підстави (ZO) - призначена для легкої установки в низькорівневих камінних порталах.

 

Конвекційних кожух (DP) - полегшує можливість підключення повітропроводів, і розподілу теплого повітря по сусідніх приміщеннях.

 

Сегментний шамот (SO) - бежевий; (SOT) - коричневий; (SOB) - білий, (SOC) - чорний. Ви можете вибрати колір шамоту відповідно до дизайну вітальні, індивідуальної житлової площі, архітектури або на власний смак.

 Камера горіння викладена якісними, товстими (50 мм) плитами шамоту. Вони прекрасно акумулюють тепло, і захищають її від дії високої температури. 

Скло модерн (SM). Камінна вставка набуває сучасного вигляду.

Друге скло (DS). Зменшує кількість променистого тепла в приміщенні і підвищує оптичну прозорість дверки.

Друге скло модерн (DSM). Оптичне збільшення прозорості дверки зі стильним зовнішнім виглядом.

Додаткові дверки (PD). Деякі моделі топок можуть бути обладнані додатковими дверцятами для можливості підкидання дров з суміжного приміщення.

Рамка над дверцятами. Можна вибрати кут нахилу рамки і периметр обрамлення.

2S - рамка буде знаходиться з боків;

3S - рамка буде на верхній частині і з боків;

4S - обрамлення буде вироблено по всьому периметру дверки.

Навісний акумулятор (AZ). Для збільшення теплоємності топки її можна обладнати спеціальними панелями. У комплект входять ручки для кріплення.

Камінні топки Kobok гільйотина

Механізм вертикальних розсувних дверцят (система гільйотини підняття - VD) дозволяє виробляти моделі з широкою фасадною частиною - до 1700 мм. Також Ви можете вибрати вподобану ручку.

 

Камінні сталеві топки Kobok з водяним контуром


Водяний теплообмінник виробляє підігрів води для подальшого центрального опалення всього будинку.
Особливості таких топок:

 1. дуже хороший процес спалювання;
 2. відповідає всім вимогам норми викидів - 15a B-VG і німецький стандарт DIN plus;
 3. висока ефективність - ККД більше 80%;
 4. якісна, масивна конструкція забезпечить довгий термін експлуатації.
 • Схема обігріву води:

  

 1. Змішувальний клапан;
 2. Насос;
 3. Розширювальний бак;
 4. Запобіжний клапан;
 5. Камінна топка;
 6. Бак для води;
 7. Радіатори опалення.

 

Купити камінну топку Kobok за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині Ваш Комин зробивши замовлення онлайн.

Ми є офіційним представником компані Kobok в Україні.

Здійснюємо доставку по всіх містах України. Підібрати сталеві каміни по всім Вашим побажанням, і за доступною ціною, Вам допоможуть наші фахівці. Звертайтеся до нас за телефонами вказаними нижче.

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023