Камінні топки NORDflam

Nordflam чавунні топки для каміна

NORDflam - це широкий асортимент якісного опалювального обладнання, яке відрізняється сучасним виглядом і довгим терміном служби. Топки Нордфлам завдяки добре продуманому дизайну прекрасно доповнюють внутрішній стиль і інтер'єр будинку. Висока ефективність обігріву принесе затишну і теплу атмосферу домашнього вогнища.
Устаткування виробляється на підприємстві польської компанії Ekkom, яке було створено ще в 1998 році. Протягом всього періоду роботи, компанія досягла значного успіху, і на сьогоднішній день опалювальні прилади затребувані в багатьох європейських країнах.
Підсумковий продукт являє собою закриту камеру згоряння твердого палива (дрова, деревні брикети) і вони стануть ідеальною основою для будь-якого камінного порталу, або ж допоможуть створити високоефективну систему повітряного або водяного опалення. Вкладиші виготовляються з литого чавуну або жароміцної сталі. При використанні сталі в основі всієї конструкції можна домогтися більш цікавої і стильною форми моделі.


До основних гідностей топок NORDflam можна віднести:

 

 1. Високу ефективність. ККД (коефіцієнт корисної дії може досягати 70-80%)!
 2. Легкість і простоту в установці;
 3. Економічність. Спеціальні режими тривалого горіння дозволяють отримати більше тепла при економній витраті паливних ресурсів;
 4. Екологічність. Спеціальна опція подвійного допалювання газів зводить до мінімуму викид шкідливих речовин в навколишнє середовище;
 5. Вони абсолютно безпечні у використанні;
 6. Чавунні топки завдяки властивостям матеріалу, здатні накопичувати в себе теплову енергію під час роботи каміна, і після, довгий час розсіювати приємне тепло в приміщення;
 7. Сталеві моделі укомплектовані шамотними плитами всередині камери згоряння для більшого акумулювання тепла. Навіть після кількох років експлуатації вони не схильні до корозії металу.

До технічних особливостей варто віднести:

 1. Центральне підведення повітря дозволяє працювати каміну незалежно від кількості повітря всередині кімнати. Через спеціальний патрубок (під/або з задньої частини підстави камери горіння) підключається безпосередній забір повітря з вулиці.
 2. Наявність дефлектора значно подовжує вихід димових газів, затримуючи тепло і підвищуючи його віддачу в приміщення;
 3. Наявність поворотного димового патрубка полегшує його підключення до димоходу в необхідному положенні;
 4. Система автоматичного очищення скла (повітряна завіса) прибирає частинки сажі і кіптяви, які виникають в процесі горіння дров. Склокераміка зберігає свій прозорий вигляд і дозволяє повною мірою насолодитися видом палаючого вогню.

Наявність такого ряду переваг дійсно заслуговує на увагу!


Купити чавунні камінні топки (Нордфлам) NORDflam з доставкою


У нашому інтернет-магазині «Ваш Комин» Вас чекають низькі ціни, і доставка в кожне місто України, у зручне для Вас відділення пошти. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, наші фахівці з радістю нададуть всю необхідну інформацію.
Створюйте тепло в своєму будинку - разом з нами!

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023