Короб трійник Y з хромованої нержавіючої сталі

Артикул: K-Y
Наявність:
В наявності
632,57 грн
$16,49 €15,39

Оберіть опції


Опис

Короб трійник Y

Створення системи повітроводу передбачає використання коробів. При цьому часом доводиться вдаватися до встановлення специфічних моделей, які дозволяють спорудити схему з певною конфігурацією параметрів. Саме для таких цілей використовується короб трійник Y.

Особливості конструкції та переваги

Короб трійник Y використовується у випадках, коли необхідно забезпечити розгалуження каналу. Цей елемент призначений для переміщення нагрітого повітря. При цьому рекомендується робота саме з сухим повітрям. Максимальний показник температури – 250 градусів.

У виготовленні короба трійника Y використовується хромована нержавіюча сталь. Це гарантує виробу надійність та довговічність. Також важливим фактором є привабливий вигляд короба. Після його встановлення немає потреби в обшивці.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете купити коробку трійник Y за вкрай вигідною ціною. Ми пропонуємо сертифіковану продукцію, яка відповідає стандартам якості. Ви зможете замовити коробку трійник Y різного діаметру – в асортименті 5 моделей (11-28,5 см). Доставка здійснюється по всій території України. Також наші клієнти можуть розраховувати на консультації – ми охоче дамо відповідь на всі ваші запитання.

Технічні характеристики 

Марка сталі AISI 430
Максимальна температура використання t+250°c
Товщина сталі 0,45 мм
Застосування для транспортування нагрітого повітря
 
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023