Дашок (грибок) із оцинковки

Артикул: 32
Наявність:
В наявності
0,00 грн
$0,00 €0,00

Оберіть опції

Опис

Верхівка-грибок із оцинкованої сталі

Установка на вентиляційний канал верхівки-закінчення як грибка свідчить про те, що спорудження вентиляції перебуває у фінальній стадії. Завдання цього елемента полягає у захисті труби від атмосферних опадів. Якщо ви плануєте купити грибок-верхівку для вентиляції відмінної якості та за вигідною ціною, обов'язково зверніть увагу на моделі в каталозі інтернет-магазину "Ваш Комин".

Особливості конструкції та переваги

Наявність вентиляційного грибка забезпечує ефективне виведення повітря з приміщення. Без цього елемента розраховувати на нормальну тягу можна лише у повний штиль. Також варто відзначити легкість встановлення вентиляційної верхівки-грибка. Використання в процесі виготовлення оцинкованої сталі є гарантією міцності, надійності та експлуатаційної довговічності.

Щоб замовити вентиляційний грибок з оцинковки на сайті нашого інтернет-магазину, ви витратите всього кілька хвилин. У каталозі представлено багато розмірів – 15 екземплярів з діаметром від 10 до 30 см. За потреби ми проконсультуємо вас. Доставка здійснюється у будь-який регіон України.

Матеріал оцинкована сталь
Товщина  0,44 мм
Max t oC +70oC
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023