Адаптер прямокутний для вентиляції

Артикул: 29
Наявність:
В наявності
0,00 грн
$0,00 €0,00

Оберіть опції


Опис

 

Оцинкований прямокутний адаптер для вентиляції

У процесі монтажу вентиляції використовуються спеціальні пристрої – адаптери для вентиляційної решітки. Їх ще називають камерами статичного тиску. Вони забезпечують перехід від повітроводу до ґрат, зменшуючи перепад тиску. Завдяки цьому виробу установка вентиляційної системи значно спрощується.

Конструкція та особливості застосування

Прямокутні вентиляційні адаптери забезпечують надійне з'єднання повітроводів із повітророзподільними пристроями. Найчастіше йдеться саме про вентиляційні ґрати (решітки). Приєднання адаптера до повітропроводу може бути як осьовим, так і бічним.

Використання у виготовленні оцинкованої сталі дозволяє гарантувати експлуатаційне довголіття виробу. Виріб має високу жорсткість і міцність, при цьому забезпечує герметичність з'єднання.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" можна купити прямокутний адаптер за супервигідною ціною. У каталозі представлені три варіанти за розміром, що дозволяє підібрати собі найбільш підходящий екземпляр. Ми пропонуємо оригінальну продукцію, яка відповідає стандартам та нормам. Умови співпраці з нами вам сподобаються.

Матеріал оцинкована сталь
Товщина  0,44 мм
Розміри

50*150/155*15 мм

50*150/140*165 мм

50*150/155*285 мм

Max t оC +70оC
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023