Доплер з оцинкованої сталі UniFlam

Артикул: 19
Наявність:
В наявності
0,00 грн
$0,00 €0,00
Опис

Доплер Uniflame з оцинкованої сталі

Ефективна система опалення гарантує тепло та затишок у вашому будинку. Тому, плануючи встановлення каміна, звертайтесь до фахівців. Також не забувайте, що всі використовувані матеріали та компоненти мають бути високоякісними. Тому звертайтесь до інтернет-магазину "Ваш Комин". Крім іншого, у нас ви зможете купити перехідник для подачі повітря, завдяки якому камін працюватиме набагато ефективніше.

Основні параметри та переваги

Завдання доплера Uniflame у тому, щоб забезпечити камеру горіння додатковим повітрям. Він подається з вулиці. Таким чином, зростає ефективність роботи опалювального агрегату. А з іншого боку, камін майже не використовує повітря, що знаходиться у приміщенні.

У виготовленні перехідника для подачі повітря використовують оцинковану сталь. Виріб має високий рівень міцності, він надійний і має довговічний експлуатаційний ресурс.

Щоб замовити доплер Uniflame, вам знадобиться всього кілька хвилин. Товар доставляється оперативно та в будь-який регіон України. Також наголосимо, що наші клієнти можуть розраховувати на консультації. Ми чекаємо на ваш дзвінок у будь-який зручний для вас час.

Матеріал оцинкована сталь
Товщина  0,44 мм
Max t oC +70oC
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023