Перехідне коліно для вентиляції

Артикул: 8
Наявність:
В наявності
500,75 грн
$13,06 €12,18

Оберіть опції


Опис

Вентиляційне перехідне коліно

У процесі спорудження вентиляційної системи доводиться виконувати різні завдання, передбачені схемою конструкції. Йдеться про зміну напряму каналу, найрізноманітніші розгалуження тощо. Також найчастіше використовується такий елемент, як перехідне коліно. У нас ви зможете купити його за найвигіднішою ціною.

Особливості конструкції та переваги

Якщо ви плануєте створити вентиляцію, інтернет-магазин "Ваш Комин" буде найкращим помічником. Адже у нас ви зможете замовити всі необхідні компоненти та елементи за вигідною ціною. При цьому ви гарантовано отримаєте товар найвищої якості.

Пропоноване вентиляційне коліно використовується для забезпечення переходу каналу прямокутної на круглу трубу. В асортименті представлено три моделі, що відрізняються розміром. Це дозволить вам підібрати собі найбільш вдалий зразок. Елемент виготовляється із оцинкованої сталі. Тому він міцний, надійний і має довговічний термін служби.

Щоб оформити замовлення та купити перехідне коліно для вентиляції, вам знадобиться лише кілька кліків. Доставка виконується швидко та в будь-який куточок України. Також наші клієнти можуть розраховувати на консультації.

Матеріал оцинкована сталь
Товщина  0,44 мм
Розмір 50 х 150 мм
Діаметри Ø98/Ø123/Ø148
Max t oC +70oC
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023