Коліно 45 (горизонтальне) прямокутне для вентиляції

Артикул: 7
Наявність:
В наявності
0,00 грн
$0,00 €0,00
Опис

Прямокутне коліно для вентиляції 45

Конструкція вентиляційної системи найчастіше вимагає встановлення коліна, за допомогою якого можна забезпечити поворот каналу у потрібному напрямку. Один з найпопулярніших варіантів – коліно прямокутного перерізу 45 градусів. Цей елемент ви зможете купити у нас за супервигідною ціною.

Призначення та особливості конструкції

У процесі створення вентиляцій різних типів прямокутне коліно буде незамінним елементом. Адже завдяки цьому пристосуванню можна ощадливо використовувати простір. Варто відзначити легкість установки даної конструкції, що є одним з основних його переваг. Коліно для вентиляції виготовляється з оцинкованої сталі, що забезпечує виробу необхідний рівень міцності, жорсткості та експлуатаційного довголіття.

Прямокутне коліно 45 підходить для створення припливно-витяжних вентиляцій. Це універсальний елемент, тому що його можна встановлювати і в приміщенні, і на вулиці. В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете купити прямокутне вентиляційне коліно 45 за вкрай вигідною ціною. У нас в каталозі представлена ​​оригінальна продукція, що відповідає стандартам та нормам. Доставка товару виконується у будь-який регіон України. Вам обов'язково сподобаються наші умови співпраці.

Матеріал оцинкована сталь
Товщина  0,44 мм
Розмір 50 х 150 мм
Max t оC +70оC
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023