Розетта для димаря

Виробник: Parkanex
Артикул: 5
Наявність:
В наявності
448,80 грн
$11,89 €11,00

Оберіть опції


Опис

Розетка для димоходу

Встановлення димоходу потребує неабиякого переліку компонентів та матеріалів. Оскільки димар проходить крізь стіну, необхідно оформити це місце стикування. Для цього використовується спеціальний елемент – розетка для димоходу.

Основні параметри та переваги

Розетка для димоходу забезпечує закриття місця стикування каналу зі стіною. Елемент виготовляється з високоякісної сталі, що гарантує надійність та довговічність експлуатації. Модель має матове чорне покриття. Використовується термостійка фарба, яка не втрачає свого привабливого вигляду протягом тривалого використання. Розетта розрахована на роботу в умовах температурного режиму, що не перевищує 1000 градусів.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете купити розету для димоходу за супервигідною ціною. У нас у каталозі представлена ​​оригінальна продукція, яка відповідає всім стандартам якості. В асортименті є розети різного розміру – діаметр коливається в межах від 12 до 20 см. Це дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант. Доставка купленого товару здійснюється у будь-який регіон України. Також наші клієнти можуть розраховувати на детальні консультації.

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023