Перехідник редукційний чорний

Виробник: Parkanex
Артикул: п2
Наявність:
В наявності
1.233,00 грн
$32,15 €30,00

Оберіть опції


Опис

Редукційний перехідник чорний

У процесі створення димаря доводиться використовувати різнотипні компоненти, комбінація яких має забезпечувати ефективне функціонування системи. У багатьох конструкціях передбачено перехід із труби одного діаметра на трубу іншого розміру. У такій ситуації не обійтися без редукційного перехідника.

Основні параметри та переваги

Пропонована модель – це чорний перехідник для димоходу із товщиною стінок 2 мм. Як прокладка використовується м'який термічний шнур. Виріб розрахований на роботу в умовах, коли температурний режим не перевищує 600 градусів. Редукційний перехідник відрізняється надійністю та довговічним експлуатаційним ресурсом.

Інтернет-магазин "Ваш Комин" – ваш найкращий помічник у створенні ефективної димохідної системи. У нас ви зможете купити редукційний перехідник за дуже вигідною ціною. Ми пропонуємо оригінальну продукцію, яка відповідає стандартам якості. В асортименті є понад десять моделей різного діаметра (від 12 до 20 см). Також наші клієнти можуть розраховувати на консультації. Доставка товару виконується швидко та в будь-який регіон України.

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023