Шиберний затвор для димоходу

Виробник: Parkanex
Артикул: 5
Наявність:
нема в наявності
1.009,45 грн
$27,12 €25,08

Оберіть опції

Опис

Шиберний димохідний затвор

Ефективність димаря безпосередньо визначає якість обігріву приміщення. Тому сьогодні використовуються спеціальні пристрої, здатні збільшити або скоригувати тягу. Одним із таких є шиберний затвор для димоходу.

Основні параметри та переваги

У системі димоходу шиберний затвор використовують для корекції повітряних потоків. Відразу зазначимо: у цьому питанні слід суворо дотримуватись норм пожежної безпеки, адже перетин димаря не можна закривати більш ніж на 85%.

Особливість установки шиберного затвора в тому, що він може розташовуватись у вертикальному або горизонтальному положенні. Виготовляється із низьколегованої сталі, що є гарантією експлуатаційної довговічності. Також варто відзначити наявність жаростійкого покриття чорного кольору. Елемент з естетичного погляду виглядає цілком презентабельно.

Інтернет-магазин "Ваш Комин" – найкращий помічник у виборі компонентом та матеріалів для встановлення димоходу. У нас ви зможете купити шиберний затвор за найвигіднішою ціною. В асортименті є 6 моделей, що відрізняються діаметром (12-20 см). Продукція сертифікована, повністю відповідає нормам та стандартам якості. Доставка купленого товару виконується швидко та в будь-який регіон України.

Характеристики:

Матеріал низьколегована сталь сталь з чорним жаростійким покриттям
Товщина 2 мм
Максимальна температура нагріву 1000 ° С
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023