Економайзер (димохід-конвектор)

Артикул: Ekonomajzer
Наявність:
В наявності
5.647,88 грн
$151,74 €140,32

Оберіть опції

Опис

Димар-конвектор (економайзер)

Ефективність опалювального приладу багато в чому визначається кваліфікованою установкою димоходу. Найчастіше використовується спеціальний пристрій – димохід-конвектор, завдяки якому ККД агрегату істотно підвищується. Таким чином, ви отримуєте гарну можливість заощаджувати паливо.

Функціональні особливості та плюси

Установка економайзер є гарантією швидкого нагріву приміщення. У створенні системи димоходу це перший елемент, який з'єднує опалювальний агрегат із основним каналом димоходу. Відзначимо легкість монтажу: зашивати або облицьовувати цей елемент не знадобиться.

Економайзер виготовляють із низьколегованої сталі, що забезпечує виробу експлуатаційне довголіття. Варто зазначити, що установка димоходу-конвектора рекомендується лише в тому випадку, якщо температура димового газу не менше ніж 500 градусів. Економія палива коливається не більше 15-20%.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете купити економайзер для димоходу за вигідною ціною. В асортименті представлено 5 моделей різного діаметра (від 12 до 15 см). Доставка здійснюється по всій території України. Також при необхідності клієнт може розраховувати на консультації та допомогу у виборі.

Технічні характеристики димохід-конвектора

Висота 1 м
Діаметр ⌀ 120 
⌀ 120 товщина стінок 2 мм
⌀ 130
⌀ 150
⌀ 150 товщина стінок 2 мм

Де встановлюють економайзер

де встановлюють економайзер картинка

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023