Духовка пічна чавунна

Духовка чавунна для печі

Відноситься до пічної фурнітури. Вона монтується в піч і може використовуватися з подвійною метою:

  1. Духовку використовують за прямим її призначенням - для приготування їжі.
  2. При відкритих стулках її також можна використовувати для більш ефективного обігріву приміщення.

Всі духовки герметично закриваються. Вони складаються із короба з листової сталі, до якого приварюється чавунна рамка з дверцятами. Дверцята можуть бути суцільні, або обладнані термостійким склом. Всі елементи духовки з'єднуються за допомогою зварювання.

Духову шафу вбудовують в кладку печі. Нагрівається вона за допомогою гарячих димових газів, які виробляються в процесі горіння, з п'яти сторін. Це забезпечує рівномірне приготування страв.

Деякі рекомендації по монтажу чавунних духовок для дров'яної печі:

  1. Їх встановлюють приблизно також, як і дверцята. Зазор між кладкою і духовкою заповнюють за допомогою азбестового шнура. З боку камери згоряння частину дверцят обкладають цеглою на ребро, а верх обмазують спеціальним глиняним розчином, товщина шару якого повинна бути 5-10 мм.
  2. Саму раму духовки або ж дверки не можна використовувати в якості опори для продовження кладки. Обов'язково над нею необхідно зробити перемичку «в замок» або ж «сводік» з цегли.

Купити духовку для цегляної печі


В інтернет магазині пічної фурнітури "Ваш Комин" Ви знайдете все необхідне для побудови печі за низькими цінами, в тому числі і внутрішні деталі приладу пічну чавунну.

 
Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023