У конструкції кожної печі обов'язково є зольник. Це відділення, куди збирається попіл від згорілих дров, потребує дверцят. Ми рекомендуємо вам чавунні дверцята VK21, які відрізняються чудовою якістю та доступною ціною.
Інтернет-магазин "Ваш Комин" пропонує найширший асортимент чавунних виробів для камінів та печей. Дверцята для зольної камери VK21 – це класичний прямокутний екземпляр, виготовлений з високоякісного чавуну. Матеріал гарантує практично необмежений експлуатаційний ресурс виробу.
Не можна не відзначити наявність зручної ручки, а також фігурного різьблення по периметру дверцят. Стовідсоткова герметичність забезпечується за рахунок спеціального ущільнювача.
Телефонуйте нам у будь-який зручний для вас час. У нас ви зможете купити чавунні зольні дверцята за ціною, яка обов’язково вам сподобається. Якщо у вас виникнуть питання, наші спеціалісти обов'язково вас проконсультують. Доставка здійснюється у будь-який регіон України.
Характеристики:
| Зовнішній розмір Ш х В | 30 х 14,5 см |
| Посадковий розмір Ш х В | 25,5 х 10 см |
| Товщина рами та дверцят | 6 мм |
| Вага дверцят в зборі | 5,810 кг |
| Герметичність | 100%, наявність ущільнюючого шнура по всьому периметру дверцят |
| Товщина шнура | 6 мм |
| Розмір внутрішнього отвору Ш х В | 24 х 8,6 см |
| Марка чавуну | СЧ-20 |






