Зольні дверцята

Зольні (сажні) дверцята, їх призначення

Зольник, зольна камера або піддувало - це невід'ємна частина практично кожної печі. Знаходиться він під колосниковою решіткою. Це спеціальне місце під камерою горіння, де збирається зола і попіл. Закривають його спеціальні дверцята - зольні (сажні, піддувальні) - це один з невід'ємних елементів печей і камінів.

Під час процесу згоряння дров і брикетів - утворюється зола, а також вуглинки. Ці продукти згоряння твердого палива потрапляють в зольний ящик (зольник). А зольні дверцята його закривають. Вони значно спрощують процедуру очищення печі або каміна від залишкових продуктів горіння.

Їх можна монтувати безпосередньо при будівництві печі, або ж встановити після завершення всіх монтажних робіт. Лиття чавуну відмінної якості дозволяє їм надійно служити дуже тривалий час.

Також деякі моделі дверцят обладнані регулятором для подачі свіжого повітря в топку каміна. їх ще називаються піддувальними.

Всі моделі герметичні, оскільки в них використаний ущільнювальний вогнестійкий шнур.

Купити зольні дверцята

В онлайн-каталозі даного розділу сайту представлено величезний вибір зольних дверцят з чавуну різноманітних дизайнів. Як простих, так і прикрашених об'ємним гравіюванням, що стануть окрасою Вашого каміну або печі. Оптимальні ціни, оригінальний дизайн і чудову якість матеріалів дозволяють обрати та вигідно купити саме те, що Вам  потрібно.

 
Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023