Духовка для цегляної печі чавунна

Артикул: VK32+DH
Наявність:
В наявності
20.045,50 грн
$503,02 €470,00
Опис

Духовка із чавуну для цегляної печі

Сьогодні варіантів обігріву котеджу або дачі чимало, що дозволяє підібрати для себе найбільш оптимальне рішення. Якщо ви маєте цегляну піч, чудовим вибором буде чавунна пічна духовка. Така покупка дозволить вам якісно вирішити питання приготування їжі. Стильну модель зі склом в інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете придбати за вигідною вартістю.

Можливості та переваги чавунної духовки

Кращого доповнення для цегляної печі, ніж духовка з чавуну, не придумаєш. Використання саме чавуну гарантує не тільки надійність та експлуатаційне довголіття агрегату, але й рівномірність розігріву та чудову теплопродуктивність. Наявність скла дозволяє спостерігати за приготуванням їжі. Регулювання інтенсивності подачі повітря здійснюється вручну з допомогою спеціального регулятора. Також вкажемо на герметичність дверцят духовки, яка досягається за рахунок додаткового ущільнення її периметра.

Не можна не відзначити і стилістичні особливості виробу. Зокрема – аркову форму моделі та оригінальний малюнок. Чавунна духовка для печі відмінно впишеться в інтер'єр, безперечно, стане однією з головних його прикрас.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете купити чавунну духовку для цегляної печі за вигідною ціною. Телефонуйте нам у будь-який зручний для вас час. Доставка здійснюється у будь-який регіон України.

Габаритні розміри:

Матеріал дверцят: Чавун. Марка СЧ-20
Товщина дверок: 6-7 мм
Матеріал корпусу духовки:  Чавун
Товщина корпусу: 5-6 мм
Зовнішній розмір дверцят духовки: Ш х В см 50,5 х 35,5
Герметичність: 100%, наявність ущільнювального шнура по всьому периметру дверцят
Товщина шнура: ø 6 мм
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023